Aktualności

3 marcowy specjal

2012-03-16 14:03:58, komentarzy: 0

 

 

Czołgiści,

Nadchodzi trzeci specjal tego miesiąca, który będzie zawierał wielką ilość bonusów przygotowanych specjalnie dla Was. W zeszłym tygodniu daliśmy Wam możliwość kupienia komuflaży po okazyjnych cenach.

W tym tygodniu, od godziny 6:30 w piątek 16 marca, do godziny 6:00 w poniedziałek, 19 marca będziecie mogli nie tylko cieszyć się obniżonymi cenami innych pojazdów, ale również wygrać więcej doświadczenia w czasie pierwszej wygranej bitwy każdego dnia. Pełna lista bonusów znajduje się poniżej:


Doświadczenie za pierwsze zwycięstwo każdego dnia będzie mnożone x3.
Do 58% zniżki na złotą amunicję.
50% zniżki na następujące czołgi: M41, M12, SU-8, SU-14, Hummel, GW Panther.
50% zniżki na następujące czołgi premium: Matylda, Churchill.
50% zniżki na miejsca a koszarach.
50% zniżki na przeszkolenie załogi do 100% poziomu umiejętności.
50% zniżki na zakupienie załogi wyszkolonej na 100% w momencie zakupu nowego czołgu.
50% zniżki na przekwalifikowanie załogi.

Złota amunicja posiada większą penetrację niż amunicja standardowa. Nie obawiajcie się jej używać w czasie bitew dla poprawienia szansy przebicia wrogiego pancerza. Możecie również zakupić specjalną złotą amunicję HE dla dział samobieżnych tieru V i VI.

Może macie ochotę kupić średni czołg Matylda lub ciężki czołg Churchill za 750 sztuk złota zamiast 1500? Dzięki 50% zniżce na miejsca w koszarach (150 sztuk złota zamiast 300) i 50% zniżce na wytrenowanie załogi na 100% (100 sztuk złota zamiast 200) możecie również zakupić więcej członków załogi dla Waszych czołgów.

Z Waszymi nowymi czołgami pełnymi złotej amunicji i maksymalnie wytrenowaną załogą możecie zdobywać doświadczenie łatwiej niż kiedykolwiek. Ostatnim bonusem jest otrzymanie trzykrotnej ilości doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdego dnia trwania specjala.

Nie przegapcie tych specjalnych dni i bawcie się dobrze!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj