Aktualności

Aktualizacja 0.8.11

2014-02-10 19:15:06, komentarzy: 0

Linki do pobrania całego klienta 0.8.11:

 

 

 

Linki do pobrania łatki 0.8.11:

 

 

11 lutego wejdzie aktualizacja a razem z nią nowy rodzaj bitwy, nowe mapy i szereg usprawnień – oto, co czeka Was w nowej wersji 0.8.11. Dowódcy, bądźcie gotowi!

 

Nowy rodzaj bitwy: Konfrontacja

Ten rodzaj bitwy będzie dostępny w bitwach losowych wraz z trybami „Bój spotkaniowy” i „Szturm”. W trybie „Konfrontacja” przeciwko sobie stają drużyny złożone z pojazdów określonych państw.

Główne cechy:

  • Szansa na grę w trybie „Konfrontacja” jest taka sama, jak w przypadku boju spotkaniowego i szturmu.
  • Pula map dostępnych w konfrontacji jest taka sama, jak w każdej standardowej bitwie.
  • Nowy typ rozgrywki będzie dostępny dla pojazdów ze wszystkich poziomów.
  • W konfrontacji każda drużyna reprezentuje określone państwo. Nie dopuszcza się bitew pomiędzy zespołami walczącymi pojazdami tego samego pochodzenia. Na przykład drużyna grająca francuskimi maszynami może walczyć przeciwko pojazdom brytyjskim, amerykańskim, niemieckim lub radzieckim, ale nie przeciwko graczom w pojazdach francuskich.
  • W trybie tym nie mogą uczestniczyć pojazdy chińskie ani japońskie. Wprowadziliśmy ograniczenie, ponieważ drzewa technologiczne tych państw nie obejmują wszystkich typów pojazdów.
  • W bitwach nowego rodzaju można grać w plutonach, pod warunkiem, że wszyscy członkowie plutonu korzystają z pojazdów tego samego państwa (z wyłączeniem Chin i Japonii).
  • Ten rodzaj bitwy można wyłączyć ręcznie w ustawieniach gry w taki sam sposób, jak „Szturm” i „Bój spotkaniowy”.

 

Nowa mapa: Wichura

Mapa w wymiarach 1000x1000 m przedstawia europejski, zimowy krajobraz i składa się w większości z miejskich obszarów z wąskimi ulicami i niezniszczalnymi budynkami.

 

 

Nowe grupowe zarządzanie załogą

 

Aktualizacja wprowadza nowe opcje, które pozwolą Wam efektywniej zarządzać załogami:

  • Przekwalifikuj załogę   funkcja umożliwia przekwalifikowanie wszystkich członków załogi za jednym razem. Czynność obejmie wyłącznie tych czołgistów, którzy zajmują odpowiednie miejsca w danym pojeździe.
  • Przywróć załogę   dzięki tej komendzie możecie jednym kliknięciem przywrócić wszystkich pierwotnych członków załogi pojazdu. Opcja ta jest szczególnie przydatna, gdy korzystacie z pojazdów premium do szkolenia załóg.
  • Wyślij całą załogę do koszar   po wyborze tej opcji wszyscy członkowie załogi zostaną wysłani do koszar, pod warunkiem że starczy w nich miejsc.

 

Pełna lista poprawek i nowej zawartości w wersji 0.8.11 znajduje się w dziale poświęconym informacjom o aktualizacjach (w języku angielskim).

 

W celu wprowadzenia aktualizacji serwery zostaną wyłączone we wtorek, 11 lutego, i będą niedostępne w godz. 5:00–12:00 .

 

W związku z wprowadzeniem aktualizacji mapa globalna Wojen Klanów będzie zamrożona od 00:15 we wotrek, 11 lutego do 00:15 w środę, 12 lutego .

 

Gracze posiadający dostęp do konta premium w trakcie trwania prac konserwacyjnych otrzymają kompensatę.

 

Dowódcy, do zobaczenia na polu bitwy!

Źródło: World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj