Aktualności

Aktualizacja 0.8.4 oficjalnie 6 marca!

2013-03-05 18:36:50, komentarzy: 0

 

Zupełnie nowa gałąź brytyjskich niszczycieli czołgów, radziecki niszczyciel czołgów premium i niemieckie czołgi lekkie, nie zapominając o mapach, które przejdą lifting graficzny. Aktualizacja 0.8.4 przyniesie wiele wspaniałych zmian!

 

Brytyjskie niszczyciele czołgów

Tak, wprowadzona zostanie zupełnie nowa gałąź brytyjskich niszczycieli czołgów! Nowe pojazdy będzie można badać od postaw, lub poprzez przejście z linii czołgów ciężkich! Usiądźcie za sterami potężnych maszyn, takich jak A39 Tortoise i przynieście zniszczenie i przerażenie między szeregi wroga!

Przyjrzyjcie się brytyjskiemu drzewku, które znajduje się poniżej (kliknijcie na obrazek, aby go powiększyć), a także zrzutom ekranu i renderom nowych pojazdów dostępnych w sekcji mediów !

 

 

 

 
Sowiecki niszczyciel czołgów premium: SU-100Y

Sowieckie drzewko rozwoju zostanie wzbogacone o potężny niszczyciel czołgów premium, SU-100Y. Pojazd ten jest gigantyczny i potrafi naprawdę mocno uderzyć. Jest on też w stanie wytrzymać naprawdę silny ostrzał!

 
Nowe niemieckie czołgi lekkie

Niemieckie drzewko zostanie poszerzone o trzy czołgi lekkie!  Może czas przejechać się Panzer I, lub wsiąść za stery Panzer II Ausf G i zniszczyć swoich przeciwników w dobrym stylu? 

 
Cztery kolejne mapy przejdą lifting

Proces modernizacji map do nowego systemu renderowania trwa dalej. W tej aktualizacji zmodernizowane zostaną następujące mapy: Step, Wioska Rybacka, Ensk i Dębina.

 

Nowy instruktaż

Zupełnie nowy instruktaż będzie tłumaczył sterowanie, mechanikę oddawania strzałów i podstawowe taktyki.

 


 

Będziecie mogli przetestować zmiany wprowadzane przez nową aktualizację już wkrótce. W celu wprowadzenia aktualizacji na serwer, zostaną przeprowadzone prace konserwacyjne, które odbędą się 6 marca i potrwają od godziny 4:00 do 13:00 .

Uwaga, w czasie trwania prac inne usługi związane z World of Tanks mogą nie funkcjonować poprawnie.

Wojny klanów zostaną zamrożone w okresie od 6 marca od godziny 3:15 do 7 marca, do godziny 3:15.

 

Gracze posiadający konto premium otrzymają kompensatę za prace konserwacyjne.

 

Do boju!

 

Źródło: World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj