Aktualności

Aktualizacja 0.8.5 już jutro!

2013-04-23 21:00:55, komentarzy: 0

 

Nowa mapa, dziewięć nowych czołgów oraz przydatne usprawnienia… to właśnie aktualizacja 0.8.5. Dowódcy, nie możecie tego przegapić!

Nowa mapa: „Perłowa rzeka”

Nową azjatycką mapę z pewnością pokochają miłośnicy nierównego terenu. Wzgórza, równiny, rzeka, malutka wioska… Chcielibyśmy pojechać tam na wakacje. Niestety w tej sielskiej scenerii rozegra się bitwa. Będziecie mogli ustawić swoje pojazdy w wielu różnych miejscach, więc zapewne zajmie Wam trochę czasu opracowanie najlepszych taktyk. Udanej wycieczki!

Nowa gałąź niemieckich czołgów średnich i lekkich

VK 20.01 (D) (czołg średni IV poziomu)

This is a very fast and nimble tank. A lot of that goes to its spring suspension that allows for the VK 20.01(d) to turn very quickly. It's armour keeps it well protected on its sides, and the very accurate gun allows the VK to perform well in a close quarters fight with opponents of the same tier.

VK 30.01 (D) (czołg średni VI poziomu)

Ten pojazd z pewnością spodoba się każdemu entuzjaście dynamicznej rozgrywki, jaką charakteryzują się czołgi średnie. Nowa niemiecka maszyna cechuje się celnym działem, przyzwoicie nachylonym pancerzem oraz wysoką prędkością i zwrotnością. Czołg ten pozwoli Wam manewrować wokół przeciwnika i zadawać mu spore obrażenia trafieniami w boczne i tylne płyty pancerza. Wysunięta wieżyczka na kadłubie czołgu VK 30.01 (D) ułatwia prowadzenie ognia zza osłony.

Aufklärerpanzer Panther (czołg lekki VII poziomu)

Ten pojazd jest szybki i dynamiczny, a także wyjątkowo ciężki jak na czołg lekki, dzięki czemu może skutecznie taranować inne czołgi. Można go również wyposażyć w działo cechujące się dobrym współczynnikiem penetracji oraz przyzwoitą ilością zadawanych obrażeń, a także dużą celnością zarówno w bezruchu, jak i podczas jazdy. Najlepsza dostępna wieżyczka umożliwia opuszczanie działa pod większym kątem, co znacznie ułatwia prowadzenie ognia na nierównym terenie.

  Indien Panzer (czołg średni VIII poziomu)

Wygląd tego pojazdu z pewnością skojarzy Wam się z czołgiem Löwe. Indien Panzer będzie jednym z najlepiej opancerzonych i uzbrojonych czołgów na swoim poziomie, ale będzie też mniej zwrotny od większości z nich. Warto wspomnieć, że zbadanie najlepszych elementów wyposażenia tego pojazdu nie zajmie Wam dużo czasu ze względu na niewielką liczbę dostępnych modułów.

Leopard PT A (czołg średni IX poziomu)

Ten czołg jest szybką i zwrotną maszyną wyposażoną w celne i potężne działo. Ma to duże znaczenie dla zwiadowców chcących szybko zająć dobre pozycje na mapie, rozpoznawać położenie maszyn przeciwnika dla swojej drużyny i zadawać im spore obrażenia z dużego dystansu. Czołg przypadnie do gustu zwłaszcza tym graczom, którzy lubią walczyć niszczycielem czołgów Hellcat.

Leopard 1 (czołg średni X poziomu)

Ten pojazd jest bardziej zwrotny od swojego poprzednika. Będzie także wyposażony w jedno z najwygodniejszych w obsłudze dział w całej grze. Cechuje się ono wysoką celnością i szybkością celowania, a także małym rozrzutem podczas prowadzenia ognia w trakcie jazdy. Opancerzenie czołgu jest dość słabe, ale maszyna nadrabia ten fakt wysoką prędkością, dzięki której szybko zajmiecie atrakcyjną pozycję na mapie i lepiej wykorzystacie dostępną siłę ognia.

 

Nowa gałąź sowieckich czołgów lekkich:

  • Т-60 (czołg lekki II poziomu)
  • Т-70 (czołg lekki III poziomu)
  • Т-80 (czołg lekki IV poziomu)

Jeśli jesteście fanami czołgów lekkich lub jeśli chcecie rozwijać tę kategorię maszyn, to ten pojazdy są dla Was. Małe i szybkie – akurat takich potrzebujecie, by śmigać po polach bitew!

 

A dodatkowo…

Nowa aktualizacja zezwala graczom bez dostępu do konta premium na tworzenie trzyosobowych plutonów oraz kompanii czołgów. To świetna wiadomość, jeśli lubicie grać z przyjaciółmi!

Wprowadziliśmy także wiele usprawnień i poprawek do grafiki gry. Ta aktualizacja to błogosławieństwo dla Waszych oczu!

Jeśli poznać wszystkie szczegóły zmian, możecie przeczytać o nich na pełnej liście zmian .

 

Będziecie mogli eksperymentować z nową zawartością gry, gdy tylko aktualizacja zostanie zaimplementowana. Aby wprowadzić zmiany, musimy przeprowadzić prace konserwacyjne, które będą trwać od godziny 6:00 do godziny 12:00 24 kwietnia .

Podczas prac konserwacyjnych związanych z wprowadzaniem nowej aktualizacji forum i portal gry będą niedostępne 24 kwietnia od godziny 9:00 . Przerwa potrwa około pół godziny.

 

Wojny Klanów będą zamrożone  od godziny 3:15 24 kwietnia do godziny 3:15 25 kwietnia .

 

Gracze posiadający konto premium otrzymają kompensatę za prace konserwacyjne.

Do boju w nowej wersji!

 

Źródło: World of Tanks

 


« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj