Aktualności

Brytyjskie czołgi nadchodzą!

2012-05-30 09:44:08, komentarzy: 0

 

 

Czołgiści,

W grze znajdują się obecnie 4 drzewka rozwoju – amerykańskie, francuskie, niemieckie i sowieckie. Ale Wy jak zawsze chcecie więcej, prawda? Nie zawiedziecie się, bo oto nadchodzą brytyjskie czołgi! Sergey Burkatovsky, główny producent Wargaming.net oświadczył, że sam nie może się doczekać pojawiania się tych pojazdów w grze:

„Brytyjskie czołgi są zdecydowanie najbardziej intrygującymi maszynami, z jakimi się dotychczas zetknęliśmy w czasie rozwoju World of Tanks. Pojazdy te są charakterystyczne i bardzo się od siebie różnią. Developerzy bardzo ciężko pracowali w celu upewnienia się, że czołgi są nie tylko zbalansowane w grze, ale także by jeżdżenie nimi sprawiało dużo przyjemności. Nie możemy się doczekać momentu, w którym gracze będą mogli je wypróbować.”

Drzewko będzie podzielone na dwie główne gałęzie. Pierwsza gałąź będzie zawierać czołgi o niewielkiej żywotności ale dużej sile ognia i ponadprzeciętnej prędkości. Druga będzie posiadać pojazdy o słabych działach ale bardzo dobrym opancerzeniu.  

 

 

 

Zanim będziecie mogli wsiąść za stery tych niesamowitych maszyn, takich jak Crusader, Black Prince, Centurion czy Conqueror zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, który zaostrzy Wasz apetyt na brytyjską stal!

 

 

 

 

Źródło: World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj