Aktualności

Dzień radosnego czołgu - kod bonusowy

2012-08-10 09:30:42, komentarzy: 1

 

Czołgiści,

 

Wiemy, że jesteście naprawdę wspaniali. Zdajemy sobie sprawę z tego, że z bitwy na bitwę stajecie się coraz bardziej doświadczeni. Często jednak na polu bitwy o zwycięstwie lub klęsce w starciu z czołgiem przeciwnika decyduje ułamek sekundy.

 

W takich chwilach to, jak dobrze spisuje się Twoja załoga ma wielkie znaczenie.  Obudzenie ich z rana kubkiem mocnej kawy i uzupełnianie zapasów czekolady to Twoje zadanie. Jedzenie i cola są niezbędne dla zmaksymalizowania możliwości załogi. Część z Was zapewne uważa, że polepszenie diety członków załogi to zbytek i właśnie dlatego uznaliśmy, że czas dać Waszym załogom niewielki prezent!

 

Z tego powodu i z okazji drugiej rocznicy World of Tanks w Rosji przygotowaliśmy dla Was specjalny kod bonusowy! Jeżeli nie wiecie jak działają kody bonusowe, to zapraszamy do przeczytania instrukcji dotyczącej wprowadzania kodów bonusowych dostępnej w przewodniku.

 

Kod bonusowy:

HAPPYTANKSDAY

(kod należy wpisywać za pomocą dużych liter)

 

Po wprowadzeniu kodu bonusowego otrzymacie następujące prezenty:

 

 • 1 dzień premium
 • 5 x Dodatkowe Racje Bojowe
 • 5 x Skrzynka Coli
 • 5 x Czekolada
 • 5 x Ulepszone Racje Bojowe
 • 5 x Mocna Kawa

 

Kod bonusowy będziecie aktywny od 2:01 10 sierpnia 2012 do 1:59 23 sierpnia 2012. To niewiele czasu, więc nie przegapcie tej okazji! Kod bonusowy można wprowadzić jedynie raz dla każdego aktywnego konta.

Mamy nadzieję, że dobrze wykorzystacie Wasz darmowy dzień premium i że Wasze załogi docenią wspaniały smak specjałów, które dla nich przygotowaliśmy!

 

 

 

Źródło: World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Paweł 11:00, 10 sierpnia 2012

  Fajna promocja :)

  Odpowiedz
Kreator stron internetowych - przetestuj