Aktualności

Interaktywna oferta specjalna: Zaczynamy!

2013-05-20 19:38:01, komentarzy: 0

 

Dowódcy!

Dwa tygodnie temu ogłosiliśmy rozpoczęcie głosowania w ramach naszej pierwszej Interaktywnej oferty specjalnej . Głosowanie trwało przez tydzień na oficjalnych forach i w tym czasie gracze mogli głosować na swoje ulubione pojazdy spośród wszystkich dostępnych w grze czołgów VII poziomu i dział samobieżnych V poziomu. Głosy zostały już zliczone i możemy z dumą ogłosić zwycięzcę :

T-29 (USA)

W wyniku Waszego głosowania od godziny 7:10 20 maja do godziny 7:00 27 maja przyznajemy następujące zniżki i bonusy dla wszystkich czołgów z gałęzi amerykańskiego T-29, mających niższy lub taki sam poziom, co zwycięska maszyna.

Ceny następujących czołgów zostaną obniżone o 50% :

 

 Poziom II T2 Medium Tank
Poziom III M2 Medium Tank
Poziom  IV M3 Lee
Poziom  V T1 Heavy Tank

 

Ceny poniższych czołgów z poziomów VI i VII zostaną obniżone o 30% :

 

Poziom  VI M6
 Poziom  VII T29

 

Wszystkie czołgi objęte tą promocją będą również zapewniać o 50% więcej doświadczenia dla załogi za każdą rozegraną bitwę.

To nie wszystko!

Gdy interaktywna oferta specjalna na czołg T-29 dobiegnie końca, swoją maszynę przedstawi także nasz Zespół ds. Społeczności. Zostanie ona następnie wyróżniona ofertą specjalną na takich samych zasadach.

Na potrzeby następnej odsłony oferty specjalnej wykluczyliśmy czołg T-29 z grupy dostępnych pojazdów. Nasz Zespół ds. Społeczności wylosuje czołg z pozostałej puli. Jeśli jesteście ciekawi, jaka gałąź czołgów zyska zniżki i bonusy tydzień po dniu 27 maja, obejrzyjcie poniższy film!

 

 

Do zobaczenia na polu bitwy!

 

Źródło: World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj