Aktualności

Oferta specjalna: Duże i ciężkie

2013-05-01 18:40:45, komentarzy: 0

Dowódcy!

Żarty się skończyły. Skoro jesteście już weteranami, możecie walczyć większymi zabawkami, nie lękając się najmniejszego podmuchu wiatru. Najpotężniejsze maszyny już nie robią na Was wrażenia, ponieważ czasy, w których ostrożnie prowadziliście malutkie pojazdy I poziomu, są już daleko za Wami. Firma Wargaming też urosła i zmężniała. Z okazji naszych 15 urodzin przygotowaliśmy dla Was kilka wyjątkowych niespodzianek.  Teraz czas na prawdziwą demonstrację siły dzięki naszej ofercie specjalnej dla czołgów ciężkich, która będzie obowiązywać przez cały miesiąc !


Od godziny 7:10 1 maja (środa) do godziny 7:00 15 maja (środa) będziecie mogli korzystać z następujących bonusów w ramach oferty specjalnej „Duże i ciężkie”:

30% zniżki na zakup i przychody zwiększone o 30% dla następujących radzieckich czołgów ciężkich:

poziom VIII IS-3
poziom IX IS-8
poziom X IS-7

Jeżeli chcecie zaparkować te mocarne bestie w swoim garażu, w tym miesiącu zapłacicie za to mniej. Jeżeli macie już któryś z tych czołgów, otrzymacie więcej kredytów za bitwy z ich udziałem. Oferta będzie dostępna przez dwa tygodnie, więc przygotujcie się do zgarnięcia całej góry kredytów!

Chcecie się dowiedzieć, jak wycisnąć z tych maszyn wszystko? Na początek polecamy Wam nasz film instruktażowy dotyczący czołgu IS-3 – warto zacząć od największych! Jeżeli nie odblokowaliście jeszcze najwyższych poziomów, nie zapomnijcie, że przez cały maj nasza oferta specjalna obejmuje także T-34 (poziom V) i T-34-85 (poziom VI), które są naszymi czołgami miesiąca !

 

Czekajcie na kolejne oferty specjalne z serii „Duże i ciężkie”!

 

Źródło: World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj