Aktualności

Oferta specjalna: Powrót do korzeni

2013-03-29 13:25:09, komentarzy: 0

 

Dowódcy!

Prawdziwi czołgiści nie zapominają swoich korzeni. Każdy z nich z łezką oku wspomina swoje początki i chętnie korzysta z okazji, aby powrócić do tych zamierzchłych czasów, kiedy stawiali pierwsze kroki na polu bitwy.

W ten weekend zachęcamy Was do ponownego przyjrzenia się zabawkom, którymi cieszyliście się jako początkujący gracze. Czy pamiętacie swoje pierwsze udane bitwy? Tę dumę, jaką czuliście po otrzymaniu pierwszego odznaczenia Snajper, grając czołgiem lekkim?

Zachęcamy Was do przypomnienia sobie swoich młodzieńczych czasów i ruszenia na pola bitwy czołgami z poziomów III i IV! Wszyscy Dowódcy, którzy w okresie od soboty 30 marca, godziny 6:10 do wtorku 2 kwietnia, godziny 7:00 będą walczyć tymi pojazdami, mogą otrzymać następujące bonusy :

 

Polowanie na medale: Snajpe

Za każde zdobyte odznaczenie Snajper (pojazdem dowolnego poziomu) otrzymacie dodatkowo 6000 kredytów ! Aby zdobyć tę błyszczącą odznakę, musicie wyróżnić się wyjątkową celnością i spowodować jak najwięcej potencjalnych uszkodzeń wśród przeciwników na polu bitwy. Nie marnujcie pocisków! Każde trafienie powinno skutkować uszkodzeniem przeciwnika.

Czas wypolerować optykę i załadować pociski !

 

100% więcej kredytów za walkę dowolnym czołgiem poziomu III i IV

Podczas trwania oferty specjalnej otrzymacie dwa razy więcej kredytów za każdą walkę stoczoną w dowolnym czołgu III lub IV poziomu – zarówno lekkim, średnim, jak i ciężkim. Promocja nie dotyczy czołgów premium. Zapewniamy jednak, że grupa czołgów objętych tą ofertą jest bardzo obszerna i spędzicie długie godziny na polach bitew!

Może i są niewielkie... ale obsypią Was kredytami !

 

Dwukrotnie więcej doświadczenia dla załogi

Wasze załogi będą szybciej nabywać doświadczenie, niezależnie od czołgu, w którym służą. Dobrze wyszkolona obsada znacznie poprawia osiągi każdego czołgu. Nie warto grać z żółtodziobami na pokładzie! Lepiej ich doszkolić.

Dość leżenia do góry brzuchem w koszarach. Czas zapędzić załogantów do pracy !

 

Do 50% zniżki przy zakupie kamuflażu

Jeśli chcecie odziać swój czołg w kamuflaż – na tydzień lub na stałe – warto to zrobić teraz, ponieważ w ramach promocji wszystkie wzory kamuflażu są tańsze o połowę. Nie dość, ze będziecie dobrze wyglądać, to do tego lepiej ukryjecie się przed wzrokiem przeciwnika… Na co czekacie?

Dopasujcie wzór kamuflażu do skarpetek !

 

Dowódcy, nie przegapcie tej wspaniałej oferty. Trwa ona jedynie do wtorkowego poranka!

 

Źródło: World of Tanks 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj