Aktualności

Oferta specjalna: To nie są czołgi, których szukacie…

2013-05-24 19:24:02, komentarzy: 0

Dowódcy!

Jak wiecie, wszystkie pojazdy dostępne w grze World of Tanks są oparte na prawdziwych konstrukcjach z czasów II wojny światowej. Niektóre z nich, takie jak Tygrys, seria IS oraz Churchill zyskały sławę ze względu na sukces, jaki odniosły w trakcie trwania konfliktu. Jednak nie wszystkie pojazdy zaprojektowane podczas wojny trafiły do produkcji. Mało tego – z wielu konstrukcji zrezygnowano, zanim stworzono choćby jeden egzemplarz próbny; istniały jedynie w wyobraźni i projektach swoich twórców. Niektóre rozwiązania były niepraktyczne, inne zbyt drogie, a jeszcze inne po prostu powstały zbyt późno i zostały zarzucone, ponieważ wojna dobiegała końca.

W ten weekend możecie wyprowadzić te pojazdy na pole bitwy i wyobrazić sobie, jak potoczyłaby się historia, gdyby trafiły one do produkcji !

Dwukrotnie więcej doświadczenia dla załogi

Niezależnie od prowadzonego pojazdu, Wasze załogi będą zdobywać doświadczenie dwukrotnie szybciej niż zwykle!

Polowanie na medale: Służba patrolowa

Czas pomóc swojej drużynie, rozpoznając pozycje przeciwników! Medal  Służba patrolowa  przyznawany jest za podświetlenie przynajmniej sześciu pojazdów, które następnie zostaną uszkodzone przez Waszych towarzyszy. W ten weekend za każde takie odznaczenie otrzymacie dodatkowe 25 000 kredytów !

 

30% zniżki i 30% więcej kredytów dla następujących pojazdów z poziomu VII :
TypKrajCzołg
 T-43
T-34-1
 VK 30.02 (D)
 T20
Black Prince
AMX M4(1945)

Żyjcie marzeniami! Teraz możecie nabyć te hipotetyczne bestie taniej i zarabiać nimi jeszcze więcej kredytów!

80% więcej zdobywanych kredytów za bitwy toczone następującymi pojazdami z poziomu III :
TypKrajCzołg
T-46
Pz.Kpfw. I Ausf. C
Pz.Kpfw. II Ausf. G
AMX 38
T82
Vickers Medium Mk. III

Jeśli wolicie niewielkie, zwrotne pojazdy z niższych poziomów – zetrzyjcie z nich kurz i ruszajcie do walki, ponieważ za każdą stoczoną nimi bitwę otrzymacie o 80% więcej kredytów!

Od godziny 7:10 w sobotę 25 maja do godziny 8:00 we wtorek 28 maja możecie skorzystać z wymienionych wyżej bonusów w grze. 

To nie są czołgi, których szukacie. Ruszajcie dalej .

 

Źródło:World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj