Aktualności

Oferta specjalna: Ukryty i niebezpieczny

2013-03-22 14:42:42, komentarzy: 0

W ten weekend pola bitew staną się wyjątkowo niebezpieczne. W zasadzce czekać będzie wiele dział samobieżnych i niszczycieli czołgów... Ale oczywiście sami też możecie zasadzić się na wroga! W tym tygodniu dzięki naszej weekendowej promocji będziecie mogli taniej uzupełnić zawartość swojego garażu o niszczyciele czołgów i działa samobieżne, a przy okazji zgarnąć nagrody!

Od 23 marca, godziny 06:10 do 26 marca, godziny 06:00 w garażu World of Tanks będą dostępne następujące premie:

 

Trzykrotnie więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo

  Każdego dnia promocji wszystkie pojazdy będą otrzymywać trzykrotnie więcej doświadczenia przy pierwszej wygranej!

A wiadomo, że prawdziwi czołgiści nigdy nie przegrywają


Polowanie na medale: Wsparcie

Zniszczcie ich wszystkich! Za każdy zdobyty  medal Wsparcie  otrzymacie dodatkowe 10 000 kredytów . Spowodujcie uszkodzenia największej liczby pojazdów na polu bitwy, a następnie pozwólcie pozostałym członkom drużyny je wykończyć.

Później wystarczy zdecydować, na co wydać te wszystkie kredyty... Nie ma lekko !


50% zniżki na następujące niszczyciele czołgów VI poziomu :

SU-100 radziecki  SU-100
M36 Jackson amerykański  M36 Jackson
M18 Hellcat amerykański  M18 Hellcat
JagdPz IV niemiecki  JagdPz IV
ARL V39 francuski  ARL V39

 

 

50% zniżki na następujące działa samobieżne V poziomu:

SU-8 radziecki  SU-8
M41 amerykański  M41
Hummel niemiecki  Hummel
AMX 13 F3 AM francuski  AMX 13 F3 AM

 

 

O 50% większe zyski z bitew z uczestnictwem wyżej wymienionych pojazdów

Każda bitwa z udziałem jednego z powyższych pojazdów przyniesie Wam 50% więcej kredytów.

Czy wiecie, że skarbonki mają teraz kształt czołgów ?


Zniżki na pojazdy premium :

30% zniżki na brytyjski niszczyciel czołgów VII poziomu AT-15A . Przy zakupie tego pojazdu oszczędzacie 1950 sztuk złota. Choć w rzeczywistości pojazd ten nigdy nie wyszedł poza fazę prototypu,. w grze World of Tanks jest on potężną i zabójczą maszyną .

50% zniżki na francuskie działo samobieżne IV poziomu 105 le FH18B2 . Teraz możecie zdobyć ten solidnie opancerzony pojazd za jedyne 750 sztuk złota !

Pojazdy premium zawsze mają status elitarny, dzięki czemu zdobyte w nich doświadczenie możecie wykorzystać w innych pojazdach. Zdobywają też więcej doświadczenia w każdej bitwie, więc to świetna inwestycja.

Czas zaparkować w garażu maszynę ze złota !

 

Do 50% zniżki na napisy

Możecie dodawać napisy na pojazdach, klikając przycisk „wygląd zewnętrzny” w garażu. Zniżka obowiązuje zarówno na oznaczenia za złoto (trwałe), jak i za kredyty (tymczasowe). Które wybierzecie?

Pokażcie dumnie wszystkim, w jakim jesteście nastroju!


50% zniżki na materiały eksploatacyjne

Zestawy naprawcze, gaśnice, mocna kawa... te przedmioty nie są tylko dla ozdoby – naprawdę przydają się w pechowej sytuacji! Nikt nie odmawia czekolady, a Wasze załogi nie są wyjątkiem! Zgromadźcie, ile tylko możecie – zniżka dotyczy zarówno zakupów za złoto, jak i za kredyty.

Jak mawiała moja matka: „Nigdy nie wyruszaj na wyprawę bez prowiantu!”.


50% zniżki na miejsce w garażu

Oczywiście trzeba gdzieś zaparkować te wszystkie pojazdy zakupione w promocji. Nie martwcie się, powiększenie garażu w ten weekend nie będzie drogie!

Nie, myjnia czołgowa nie jest wliczona w koszt parkingu.

 


 

Niszczyciele czołgów to wyspecjalizowane pojazdy zaprojektowane z myślą o niszczeniu czołgów wroga. Dlatego są wyposażone w działa potężniejsze niż te montowane w czołgach. Zwykle nie mają obrotowej wieży, więc podczas celowania trzeba sterować całym pojazdem. Wyjątkami są amerykańskie pojazdy, takie jak M36 Jackson i M18 Hellcat. Wsiadając do niszczyciela czołgów, pamiętajcie, że z przodu chroni Was gruby pancerz, ale boki i tył są bardzo podatne na uszkodzenia! Kierujcie się frontem do przeciwnika i nie dajcie się zauważyć – to pierwsza zasada dowódcy niszczyciela czołgów.

Działa samobieżne to bardzo duże działa montowane na lekkim podwoziu, które mają ostrzeliwać odległych przeciwników zza linii własnych wojsk. Pociski artyleryjskie lecą bardzo wysokim łukiem – działa samobieżne nie strzelają prosto przed siebie, ale wystrzeliwują pociski pod kątem. Jeżeli stajecie przeciwko wrogim działom samobieżnym, musicie ciągle być w ruchu. Zatrzymanie pojazdu oznacza rychłą klęskę. A może wolicie grać artylerią? Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak skutecznie zasypać przeciwników gradem pocisków, obejrzyjcie nasze filmy na temat najlepszych taktyk dla dział samobieżnych V poziomu .

Który pojazd wybierzecie? Ukryty w zaciszu niszczyciel czołgów gotowy do ataku z zasadzki czy działo samobieżne wystrzeliwujące śmiercionośne pociski lecące wysokim łukiem? A może wolicie czołg lekki, dzięki któremu wykryjecie te pojazdy, umożliwiając drużynie ich zniszczenie? Bez względu na wybór otrzymacie trzy razy więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo – musicie jedynie być w zwycięskiej drużynie!


Ruszajcie do boju ostrożnie – oni czekają na Was w ukryciu !

 

Źródło: World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj