Aktualności

Ogłoszenie aktualizacji 0.8.4

2013-02-08 14:25:52, komentarzy: 0

 

Po wprowadzeniu nowej fizyki i rozpoczęcia procesu liftingu graficznego map, a także wprowadzeniu nowych pojazdów brytyjskich i chińskich, nadszedł czas na kolejną porcję wrażeń! Wstępnie wprowadzenie aktualizacji 0.8.4 na serwer europejski jest planowane na początek marca.

Głównym elementem tej aktualizacji są nowe pojazdy, które jeszcze bardziej urozmaicą wrażenia z pól bitew! Planowane maszyny to prawdziwe rarytasy.

 

Brytyjskie niszczyciele czołgów

Tak, wprowadzona zostanie zupełnie nowa gałąź brytyjskich niszczycieli czołgów! Nowe pojazdy będzie można badać od postaw, lub poprzez przejście z linii czołgów ciężkich! Usiądźcie za sterami potężnych maszyn, takich jak A39 Tortoise i przynieście zniszczenie i przerażenie między szeregi wroga!

Przyjrzyjcie się brytyjskiemu drzewku, które znajduje się poniżej (kliknijcie na obrazek, aby go powiększyć), a także zrzutom ekranu i renderom nowych pojazdów dostępnych w sekcji mediów !

 

  

 

Cztery kolejne mapy przejdą lifting

Proces modernizacji map do nowego systemu renderowania trwa dalej. W tej aktualizacji zmodernizowane zostaną następujące mapy: Step, Wioska Rybacka, Ensk i Dębina.

 

Nowy instruktaż

Zupełnie nowy instruktaż będzie tłumaczył sterowanie, mechanikę oddawania strzałów i podstawowe taktyki.

 

Chcecie pozostać w kontakcie i znać wszystkie zmiany przed ich wprowadzeniem w życie? Nasza strona „ w rozwoju ” posiada dokładniejszą listę zmian.

 

Czy jesteście podekscytowani? My tak! Wypatrujcie kolejnych informacji dotyczących aktualizacji 0.8.4!

 

 

Źródło: World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj