Aktualności

Otwarty test nowej fizyki

2012-08-22 08:49:47, komentarzy: 0

 

Czołgiści,

 

Zespół developerów World of Tanks jest dumny mogąc Was poinformować o tym, że już wkrótce odbędzie się pierwszy publiczny test nowej fizyki, która będzie wprowadzona w wersji 8.0 . Wszystkie wprowadzane wraz z nową wersją zmiany są nadal w fazie produkcji i dopracowywania, jednakże aby wszystko poszło naprawdę sprawnie postanowiliśmy poprosić Was o pomoc.

Nowa fizyka będzie tymczasowo dostępna wyłącznie na serwerze testowym. Gracze będą mogli ściągnąć klienta testowego gry i rozpocząć testowanie we wtorek 21 sierpnia .

Pamiętajcie, że zalogować się do serwera testowego będą mogły jedynie osoby, które zarejestrowały się przed 7 sierpnia 2012 .

Z powodu dużego zainteresowania udziałem w testach nowych wersji World of Tanks, limit zalogowanych graczy został ustalony na 13000 na każdym z clusterów

Prosimy pamiętać, że serwer testowy jest resetowany częściej niż normalny serwer World of Tanks. Serwer będzie restartowany co drugi dzień o 8:00 czasu polskiego . Restartowanie serwera będzie trwało około 25 minut.

UWAGA: Opcja zapamiętywania hasła jest wyłączona w tej wersji testowej klienta.

 

Aby wziąć udział w teście musicie powziąć następujące kroki:

 

1. Ściągnąć instalator klienta testowego (8.5 MB).

 

2. Uruchomić instalator klienta testowego
 

3. Po uruchomieniu launchera klienta testowego, rozpocznie on automatyczny proces ściągania i instalacji wersji testowej (2.4 GB).

 

Prosimy pamiętać, że serwer testowy posiada pewne szczególne ograniczenia:

  • Nie można dokonywać płatności / kupować złota.
  • Zdobywane kredyty i doświadczenie są zwiększone 10 krotnie. Do celów testowych każdy gracz otrzyma 15000 sztuk złota.
  • Postęp w grze na serwerze testowym nie ma wpływu na postęp na głównym serwerze EU.

Ważne: Zwracamy Wam uwagę na fakt, że test serwer jest przedmiotem  EULA  oraz ogólnych zasad serwera głównego World of Tanks. Restrykcje oraz kary są takie same jak na oficjalnym serwerze gry World of Tanks. 
 
 
 
Źródło: World of Tanks 
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj