Aktualności

Wprowadzenie do wersji 8.0

2012-08-07 18:07:03, komentarzy: 0

 

Czołgiści,

 

World of Tanks zbliża się do wielkiego przełomu, którym będzie wprowadzenie wersji 8.0. Aktualizacja ta przyniesie wiele bardzo istotnych zmian do świata World of Tanks, więcej niż którakolwiek z wcześniejszych aktualizacji.

 

Poniższy film przedstawia część z wprowadzanych do gry zmian, między innymi:

 

  • Nowy, zoptymalizowany system renderowania, który pozwoli graczom, posiadającym lepsze maszyny, na podziwianie jeszcze lepszych efektów graficznych. Ale to nie wszystko, nowy system pozwoli też graczom posiadającym słabsze maszyny, na płynniejszą grę.

 

  • Nowy system oświetlenia, dzięki któremu cienie staną się ostrzejsze, bardziej realistyczne i będą rzucane przez jeszcze bardziej odległe obiekty.

 

  • Dziesięć z obecnie znajdujących się w grze map zostanie odświeżonych. Dzięki wprowadzonym do nich zmianom będą jeszcze bardziej realistyczne.

 

 

 

Dźwięk w filmie jest dostępny wyłącznie w wersji angielskiej. Aby włączyć wyświetlanie polskich napisów kliknij na przycisk „CC” znajdujący się z prawej strony dolnego panelu filmu i wybierz język polski.

 

Wszystko to i dużo więcej zostanie wprowadzone już w najbliższej aktualizacji gry. Mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani, co my!

 

Źródło: World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj