Aktualności

Wyprzedaż nadwyżek produkcyjnych

2012-07-06 13:33:38, komentarzy: 0

 

Kwatermistrz dokonał inwentaryzacji i przyniósł wspaniałe wieści. Magazyny są przepełnione, w związku z czym koniecznym stało się zorganizowanie wyprzedaży nadwyżek produkcyjnych, zanim zjawi się kontrola ze sztabu i każe rozstrzelać kwatermistrza za złożenie zbyt dużych zamówień! Wypełnijcie swoje magazyny i uratujcie kwatermistrza!

 

Od 7:30 w piątek 6 lipca do 7:00 czasu polskiego w poniedziałek 9 lipca będzie trwała wyprzedaż nadwyżek produkcyjnych w czasie której będziecie mogli skorzystać z następujących zniżek:

 

50% zniżki na czołg miesiąca!

Kupcie francuski czołg ciężki VI tieru, ARL 44 za 462.500 kredytów zamiast 925.000 kredytów!

 
50% zniżki na powiększenie koszar

16 nowych łóżek w koszarach normalnie kosztuje 300 sztuk złota. W czasie trwania tej wyprzedaży zapłacicie za nie jedynie 150 sztuk złota! Pamiętajcie, że nie ma czegoś takiego jak zbyt wielu czołgistów do polerowania czołgów w garażu!

 
50% zniżki na materiały eksploatacyjne dostępne za kredyty

W czasie trwania tej promocji będziecie mogli taniej zaopatrzyć się w materiały eksploatacyjne dla Waszych pojazdów. Możecie kupić między innymi: małe zestawy naprawcze, małe apteczki i ręczne gaśnice za jedyne 1500 kredytów od sztuki! Polepszcie swoje wyniki w bitwie dzięki stosowaniu tanich materiałów eksploatacyjnych!

 

 

Pamiętajcie, że wyprzedaż trwa tylko do końca weekendu! Nie przegapcie okazji i zaoszczędźcie kredyty!

 

 

 

Źródło: World of Tanks

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj