Aktualności

Zmiany wprowadzane przez wersję 0.8.0

2012-09-27 12:08:37, komentarzy: 0

 

Wersja 0.8.0 to jak dotąd najbardziej wyczekiwana aktualizacja World of Tanks! Nowy system fizyki był głównym tematem dyskusji wirtualnych czołgistów przez ostatnich kilka miesięcy. Niektórzy z Was mieli już okazję zobaczyć nową fizykę w akcji na serwerze testowym. Już teraz będziecie mogli spełnić wszystkie marzenia o skokach z klifów i spychaniu wrogich maszyn z mostów.

 

Ale to nie wszystko! W wersji 0.8.0 do World of Tanks zostanie wprowadzony nowy system renderowania i oświetlenia. Część z map przejdzie również bardzo intensywną przebudowę, dzięki której będą praktycznie czymś zupełnie nowym.

 

Tak jak przy każdej aktualizacji, wprowadzonych zostanie kilka nowych maszyn. Wprowadzone zostaną cztery nowe sowieckie niszczycie czołgów, a także pierwszy brytyjski czołg premium: Matilda Black Prince. Poza wprowadzeniem nowych pojazdów, do gry zostanie wprowadzony nowy system kamuflażu. Od teraz możliwe będzie nie tylko zmienianie kamuflażu zależnie od typu mapy, ale również pokrycie swojej maszyny podpisami i emblematami.

 

To wszystko i dużo więcej będzie do Waszej dyspozycji natychmiast po wprowadzeniu najnowszej aktualizacji. Zapoznajcie się z pełną listą zmian.

 

 

 

 

Źródło: World of Tanks 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj